Övriga förtroendevalda

Specialister och talespersoner

Jim Kenving : Skärsätra

Jim Kenving

Skärsätra
jim.kenving@lidingopartiet.se
070-820 73 40

 

  • Näringslivsansvarig

Christel Söderberg : Högberga

Christel Söderberg

Högberga
c.soderberg01@gmail.com
070-475 45 49

 

  • Medlemsansvarig och specialist sociala medier

Susanna Baconcini : Dalénum

Susanna Baconcini

Dalénum
susanna.baconcini@gmail.com
072-914 61 40

 

  • Talesperson företagande och entreprenörsskap

Björn Rosén : Sticklinge

Björn Rosén

Sticklinge
bjorn.rosen@gmail.com
070-318 93 40

 

  • Talesperson ekonomiskpolitiska frågor

Hedersmedlem

Bengt Barkman : Bodal

Bengt Barkman

Bodal
bengt.barkman@comhem.se
070-444 16 63

Partirevisorer

Jan Ahlström : Gåshaga

Jan Ahlström

Gåshaga
jan.ahlstrom@lidingopartiet.se

  • Partirevisor (ordinarie)

Mats Geijer : Brevik

Mats Geijer

Brevik
mats.geijer@lidingopartiet.se
070-419 86 92

  • Partirevisor (ordinarie)

David Mesch : Bodal

David Mesch

Bodal
david.mesch@lidingopartiet.se
070-601 21 11

  • Partirevisor (suppleant)

Lars Wickberg : Norra Gångsätra

Lars Wickberg

Norra Gångsätra
lars.wickberg@telia.com
076-721 70 86

  • Partirevisor (suppleant) 

Partiets valberedning

Birgitta Sköld : Islinge/Sticklinge

Birgitta Sköld

Islinge/Sticklinge
birgitta.skold@lidingopartiet.se
070-327 64 20

  • Partiets valberedning (ledamot och sammankallande)

Lisa Tiliander : Torsvik

Lisa Tiliander

Torsvik
lisa.tiliander@lidingopartiet.se
076-800 67 75

  • Partiets valberedning (ledamot)

PerInge Zetterberg : Gåshaga

PerInge Zetterberg

Gåshaga
peringe.zetterberg@lidingopartiet.se
070-582 53 83

  • Partiets valberedning (ledamot)

Claes Axelsson : Islinge

Claes Axelsson

Islinge
claes.axelsson.1943@gmail.com
070-483 18 81

  • Partiets valberedning (suppleant)

Richard Gaestadius : Sticklinge

Richard Gaestadius

Sticklinge
richard.gaestadius@lidingopartiet.se
070-750 62 31

  • Partiets valberedning (suppleant)